پاورپوینت قدرت در رفتارهای سازمانی

پاورپوینت قدرت در رفتارهای سازمانیپاورپوینت قدرت در رفتارهای سازمانی

پاورپوینت-قدرت-در-رفتارهای-سازمانی


دانلود پاورپوینت با موضوع قدرت در رفتارهای سازمانی،

در قالب ppt و در 25 اسلاید، قابل ویرایش ، قابل ویرایش، شامل:قدرت در کلام مولا علی (ع)
تعریف قدرت
مقایسه رهبری و قدرت
پایگاه های قدرت
وابستگی کلید درک قدرت
قدرت در گروه: ائتلاف
قدرت در عمل: سیاست
اهمیت دیدگاه سیاسی
عواملی که در رفتار سیاسی نقش دارند
اصول اخلاقی و رفتار سیاسی
نکات کاربردی برای مدیران (جمع بندی)
قدرت در عصر حاضر
نتیجه گیری

قسمتی از متن پاورپوینت:

پایگاه های قدرت:
1- قدرت مبتنی بر زور (اجبار):
مبنای این قدرت بر اساس ترس یا تهدید است . زور می تواند به صورت تنگ کردن عرصه به شخص، محرومیت از دسترسی به نیازهای اولیه، کاهش مزایای مادی و منزلتی و انواع تهدید ها بسط یابد .2- قدرت مبتنی بر پاداش:

اگر کسی بتواند چیزی را که دارای ارزش مثبت است به دیگری بدهد یا بتواند چیزی را که دارای ارزش منفی است از او سلب کند، دارای قدرت مبتنی بر پاداش است و پاداش ها دارای چیزهای مادی و معنوی می باشند که در بخش معنوی بیشتر جنبه های منزلتی آن مورد توجه است.3- قدرت قانونی:

ساختار سازمانی آشکار ترین مسیری است که فرد به وسیله آن می تواند به پایگاه قدرت دست یابد قدرت قانونی نمایانگر قدرتی است که شخص در سایه پست و مقام سازمانی به دست می آورد.4- قدرت مبتنی بر تخصص:

افراد متخصص که دارای مهارت یا دانش ویژه هستند، می توانند برآن اساس اعمال قدرت نماید. از آن جا که تکنولوژی رو به پیشرفت است. سازمان ها برای رسیدن به هدفهای خود به متخصصان وابسته تر می شوند.5- قدرت مرجع:
(قدرت الگویی) این قدرت در سایه تحصینی که فرد از دیگری می کند و آرزویی که برای شبیه شدن به آن شخص دارد بوجود می آید و ریشه در منابع آرمان گرایانه دارد …

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع ‘قدرت در رفتارهای سازمانی’ می باشد که در حجم 25 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی درس های مدیریت مدیریت رفتار سازمانی، مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته و مبانی سازمان و مدیریت رشته های مجموعه مدیریت در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد.پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

دانلود فایل
دانلود مستقیم فایل

به شما بازدید کننده محترم پیشنهاد میکنیم برای دانلود مقالات بیشتر به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیه مقاله ها به صورت اشتراکی و تایید شده در سایت قرار گرفته و همگی به صورت کامل می باشند ، پس از پرداخت هزینه محصول می توانید به مقاله دسترسی پیدا کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل از قسمت ارتباط با مدیریت سایت با ما در ارتباط باشید ./themes/default/images/download.gif مشاهده اطلاعات کامل این محصول
ADS Here !!!